Budeme osobním trenérem Vašich sálů

Operační sály Vaší nemocnice jsou na tom stejně jako vaše tělo a my Vám pomůžeme aby byli také fit. Fitness center, posiloven či bušíren v posledních letech vyrostlo více než dost, ale jak posílit Vaši nemocnici?

Nebojte hladovět Vás nenecháme, ale přesný tréninkový Vám na míru plán sestavíme.

Ve fitness centrech jsou haly plné strojů a zkušených trenérů bez jejichž pomoci si můžete i ublížit. Je tam také spousta zrcadel aby jste to jak plníte svůj plán jste mohli v reálném čase sledovat.

Stejně tak i my máme nástroje a trénikové postupy, které vaše COS dostanou do formy. Naši konzultanté mají dlouholeté zkušenosti s optimalizací provozů nemocnic a to nejen operačních sálů. Naše systémy Vám nastaví zrcadla na klíčové partie nemocničních provozů.

Zjištění a doporučení

"Procesní analýza Vám otevře oči, jen je třeba se dívat ze správného úhlu."

Koučink

"Rady vycházejí z našich zkušeností, ale bez Vás jsou jen šanon ve skříni. Za ty roky víme, že předpisy nepomohou, proto Vám přinášíme řešení."

Více informací o metodách

Software řízení operačního provozu

"Bez pravidel a systémového zpracování informací není velení, bez školení není vědění."

145380

Analyzovaných operací

35

Projektů

18 %

Průměrné zlepšení

25

Spokojených klientů

Více než 10 let zkušeností s optimalizací nemocničních provozů


Trénink dělá mistra

Znalosti jsou důležité, ale teprve trénink a správné vedení dělá mistra. HARTMANN Consulting poskytuje služby s přidanou hodnotou. Zůstává vašim partnerem i po ukončení analýzy nebo po nasazení softwaru do provozu. Dokáže reagovat na vaše konkrétní přání a požadavky. Vždy se snaží pochopit vaše potřeby a hledat individuální a inovativní řešení, které vám pomůže s řešením vašich problémů.

Jsme kreativní tým, který chce nemocnicím pomáhat naplnit momentální potřeby, ale i poskytovat dlouhodobý a profesionální servis v oblastech souvisejících operačními provozy, chodem a procesní optimalizací nemocnic.

Naše projekty chápeme jako kontinuální proces, který se nikdy sám nemůže obejít bez profesionální podpory. Ta v našem chápání začíná ujasněním někdy jen zdánlivě samozřejmých faktů a končí teprve posledním výstupem.

Ve své práci využíváme znalosti nabyté dřívějším působením v nemocnicích.

Klademe důraz na úroveň a promyšlenost našich řešení. Stejně tak nerozlišujeme malé a velké klienty či zakázky. Každý nový počin je pro nás výzvou.

Tým HARTMANN Consulting

 • Veronika Kovačíková

  Senior konzultant

  Více než 5 let zkušeností jako konzultant a analytik.

 • Petr Doležal

  Senior konzultant

  Více než 15 let zkušeností jako programátor a analytik především ve zdravotnictví, zkušenosti z provozu řady nemocnic.

 • Roman Kreim

  Senior konzultatn

  Více než 15 let zkušeností v oblasti řízení projektů, procesních a ekonomických analýz, držitel certifikátu Lean Six Sigma, Black Belt

 • Michal Nečas

  Solution Architect

  Více než 10 let zkušeností jako programátor, vývojář a analytik se zaměřením na oblast zdravotnictví, zkušenosti z provozu řady nemocnic.

 • Pavel Vepřek

  Odborný konzultant

  Více než 30 let zkušeností na nejrůznějších pozicích ve zdravotnictví v české republice i v zahraničí

 • Jan Civín

  Legislativně-právní specialista

  Absolvent Masarykovy univerzity v Brně v oboru právo. Více než 15 let zkušeností v oblasti právního poradenství ve zdravotnictví, veřejných zakázkách a mnoholeté zkušenosti vedením týmů při vývoji systémů a zpracování velkého objemu dat.